muzruno.com

Сергей Воронов - скейтър от ново поколение

Сергей Воронов е фигура скейтър, който изпълнява соло пързаляне. Той е шампион на Русия (2 пъти), заместник-шампион на Европа и многобройната награда от най-големите турнири.

детство

Брокерът е роден в Москва. Благодарение на родителите си той се качва на кънки след четири години. Те повериха детето си на Рафаел Хуретунян - треньор с дългогодишен опит. Сергей Воронов е скейтър, който работи усилено от ранна детска възраст, опитвайки се да приведе всички елементи до съвършенство. През 2002 г. Хартунюан заминава за Съединените щати. Младежът не можеше да го последва, тъй като беше непълнолетен. Сергей реши да се премести в Санкт Петербург. Галина Кашина стана новият треньор на бъдещия шампион.

комедията на гарваните

Ранна кариера

След обучението с Кашин имаше недоволство, което редовно показа Сергей Воронов. Скейтърът беше разочарован от сътрудничеството с Галина, тъй като не донесе успех. Новият наставник на момчето беше Алексей Урманов, който помогна на младия спортист да започне успешно на леда. През 2005 г. Сергей спечели среброто на младежкия шампионат. Тази награда му позволи да участва в Световната купа 2006. Но Воронов беше ранен и не можа да отиде там. Следващия сезон Сергей започва с второто място в руския шампионат. Голямата награда, която чакаше през 2006-2007. Този път той се състезава с възрастни и заема само шесто място, без да получи правото да участва в Европейското първенство. Но на Световното първенство той се представи много добре, стана деветнадесети.

Сергей Равенс Скейтър

Неуспешни сезони

2007-2008 г. не бяха много успешни поради здравословните проблеми, с които се е сблъскал Сергей Воронов. Скейтъри не биха могли да работят с пълна сила зъб-скокове, обаче, той печели редица значими победи: на първо място в първенството на Русия, четвъртият на Европейското първенство и седмият в Световната купа.

Изпълненията на фигурката в Grand Prix бяха с различен успех. Последният беше неуспешен и докато Световната купа беше само месец. Заедно с треньора Воронов решиха да променят кратката програма, взимайки нова музика. В резултат на това той потвърди статута си, като стана шампион.

Участието през 2009 г. в Европейското първенство доведе до напълно различно място, което скейтърът Сергей Воронов разчиташе. Биографията на спортиста от този период съдържа данни за деветата му позиция. Този резултат предизвика вълна от тежки критики от страна на федерацията и треньорите на Сергей. Последният вярва, че е мързелив и не се поддава на обучение за 100%. Ниските резултати на Воронов на Световното първенство само потвърдиха думите си. Спортистът зае тринадесетото място.

Сергей Равенс биография на скейтър

Преместване в Москва

Сезон 2009-2010 се проведе за Сергей с различен успех. Грандиозната сцена, проведена в Китай, донесе сребро на Сергей, а в Париж той зае едва шестата позиция. Но успешното представяне на руското първенство помогна на състезателя да заеме място на Европейското първенство.

Само изпълнението се оказа не толкова добро, както планираше Сергей Воронов. Скейтърът свали кратка програма и стигна до четиринадесетото място. Това събитие засегна включването му в олимпийския отбор. В случай на по-високо място, Сергей може да отиде като основен спортист. И така той беше включен в отбора като резерв.

На Световното първенство в Торино, Voronov също е планирано като резерв. Но отпадането от състезанието Евгени Плюшенко по здравословни причини позволи на Сергей да влезе в основния отбор. Скейтът заема четиринадесетото място. След това младежът реши да спре сътрудничеството си с Алексей Урманов.